Materiały do pobrania
 • Czy zawsze po wyjściu z gabinetu lekarskiego masz jasność jak stosować zalecone leczenie?
 • Czy zawsze pamiętasz o zadaniu wszystkich pytań?
 • Czy zawsze jesteś zadowolony z postępów leczenia?

Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi „nie zawsze” zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które pozwolą efektywniej korzystać z opieki lekarskiej i ocenić satysfakcję ze stosowanego leczenia.

 

 • Karta Dialogu

  Karta dialogu jest korespondencją lekarza i pacjenta pomiędzy jedną a drugą wizytą kontrolną. Za jej pośrednictwem otrzymasz dokładne instrukcje od lekarza dotyczące stosowania zaleconych leków oraz informację, kiedy należy spodziewać się efektów leczenia. Jest tu również miejsce na Twoją ocenę terapii, a także wpisanie pytań, które w trakcie leczenia się pojawią, lub też informacji, które Twoim zdaniem należy przekazać lekarzowi.

 • Wskazówki do korzystania z Kart Dialogu

  Jest to przykład wypełnionej Karty Dialogu. Lekarz prowadzący wpisuje na niej zalecenia dotyczące stosowania leków, a pacjent ocenia jej skuteczność i przygotowuje się do kolejnej wizyty. Pojedyncza Karta Dialogu przewidziana jest na jedną wizytę u lekarza i rozpoczęty po niej cykl leczenia.

 • Kinga i Lucjan… czy Twoja historia jest podobna?

  Pobierz komiks, który prezentuje różne postawy pacjentów wobec łuszczycy i jej leczenia. Zobacz jak aktywne podejście do choroby może pozytywnie wpłynąć na komunikację z lekarzem i odpowiedni dobór leczenia.

 • Ankieta oceniająca program oraz inne potrzeby pacjentów

  Wypełnij ankietę i oceń "Kartę Dialogu" pod kątem jej przydatności w komunikacji z lekarzem oraz jej zalet i wad. Wypowiedz się również na temat aktywności, które według Ciebie byłyby potrzebne i pomocne w przyszłości. Czekamy na Twoje propozycje.